Zgody marketingowe

Administratorem Państwa danych osobowych jest Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu (50-417), ul. gen. Romualda Traugutta 57/59. Z Administratorem można skontaktować się poprzez adres mailowy: iodbcm@bonifratrzy.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze Państwa korespondencji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługują Państwu prawa do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania. Więcej informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzulid informacyjnej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonifraterskiego Centrum Medycznego sp. z o.o., na udostępniony przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Zgodę można być w każdej chwili wycofać, poprzez skierowanie wiadomości na adres e-mail: iodbcm@bonifratrzy.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o., dla celów marketingu bezpośredniego realizowanego drogą telefoniczną (w tym SMS/MMS) na udostępniony przeze mnie numer telefonu, polegającego na promocji produktów oraz usług, oferowanych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Zgodę można być w każdej chwili wycofać, poprzez skierowanie wiadomości na adres e-mail: iodbcm@bonifratrzy.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.